Konsultacje i porady specjalistyczne online

Chciałbyś uzyskać informacje na nurtujący Cię problem bez wychodzenia z domu? Zaobserwowałeś u siebie jakieś symptomy, które chciałbyś skonsultować mailowo? Twój bliski ma obawy przed wizytą osobistą i chciałbyś zasięgnąć najpierw fachowej konsultacji lub porady bez umawiania wizyty?

 

 

Proponujemy Państwu system udzielania konsultacji lekarskich drogą mailową. e-Konsultacje dostępne są jedynie po wysłaniu wiadomości e-mail z formularza umieszczonego obok. Aby uzyskać konsultację z wybranego przez siebie zakresu należy w tytule formularza wpisać „e-Konsultacja – chirurg/urolog/endokrynolog/internista itp.” – zgodnie ze specjalizacją, której zagadnienie dotyczy.

 

Treść wiadomości musi zawierać:
  • Imię i nazwisko
  • Szczegółowy opis problemu medycznego

 

Usługa e-Konsultacji jest płatna. Koszt udzielenia konsultacji drogą mailową wynosi 150,00 zł. Nasi lekarze udzielą konsultacji w przeciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania Państwa wpłaty na koncie Centrum.

 

Jeśli czas bez odpowiedzi ze strony Centrum będzie się przedłużał, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny (dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt).
Numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat:
Bank PKO BP I o. Syców
02 1020 5297 0000 1802 0134 3573
Tomasz Tuchendler
ul. Okrężna 64
53-008 Wrocław
Prosimy o podawanie w tytule przelewu „e-Konsultacja” oraz Państwa imienia i nazwiska, by ułatwić nam identyfikację wpłat.

 

Na usługę wystawiamy rachunki. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać rachunek za konsultacje, prosimy o wyraźną adnotację na ten temat w zapytaniu, a także o podanie danych do rachunku.

 

Uwaga! Konsultacje udzielane są jednorazowo (co oznacza, że jedna opłata dotyczy jednej konsultacji).

Formularz kontaktowy