O nas

Centrum Medyczne T&T Medical we Wrocławiu powstało w 2010 roku. Do dyspozycji naszych pacjentów oddaliśmy gabinety lekarskie, w których można skorzystać z porad specjalistów różnych dziedzin medycyny, a także kompleks pomieszczeń zabiegowych, przystosowanych do wykonywania zabiegów i operacji w znieczuleniu miejscowym i ogólnym, w trybie procedury jednego dnia.

 

Od początku naszej działalności głównym założeniem centrum jest świadczenie najwyższej jakości usług, zgodnie ze standardami aktualnej wiedzy medycznej, w komfortowych dla pacjenta warunkach.

 

Pracujemy w myśl zasady mówiącej, że pacjent jest partnerem lekarza.

 

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami – praktykami, z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i uznanym dorobkiem naukowym. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem medycznym renomowanych producentów. To właśnie dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Mając na względzie wygodę naszych pacjentów, jako jedni z pierwszych we Wrocławiu stworzyliśmy możliwość prowadzenia konultacji internetowych, a także internetową rejestrację wizyt, pozwalającą optymalnie i dogodnie dla pacjenta ustalić termin wizyty lekarskiej.

 

Oferujemy Państwu szeroki zakres badań diagnostycznych, konsultacji specjalistycznych, także w ramach wizyt domowych, jak również zabiegów w trybie procedury jednego dnia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.