Video-konsultacje

Szanowni Pacjenci, postępująca epidemia koronawirusa w Polsce spowodowała wprowadzenie ograniczeń w opuszczaniu miejsca zamieszkania.

Mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich, również przyłączamy się do #zostańwdomu, zdajemy sobie jednak sprawę z tego, iż wielu z Państwa potrzebuje pomocy lekarskiej w innych schorzeniach – przewlekłych chorobach, zaplanowanego wcześniej procesu leczenia lub pojawiających się doraźnie dolegliwości. Proponujemy Państwu NOWOŚĆ – VIDEO-KONSULTACJE.

 

 

Bez konieczności wychodzenia z domu, w komfortowych warunkach udzielimy Państwu pełnej porady lekarskiej przez wybrany komunikator internetowy. W ramach Video-konsultacji wystawimy również – w razie potrzeby – e-Receptę i zwolnienie lekarskie. Aby zarejestrować się na Video-konsultację, należy w temacie formularza obok wpisać „Video-konsultacja”.

 

Treść wiadomości musi zawierać:
  • Imię i nazwisko Pacjenta,
  • Nazwisko lekarza, u którego chcą Państwo odbyć Video-konsultację bądź krótki opis schorzenia,
  • Preferowany komunikator internetowy – Skype lub Messenger – wraz z podaniem Państwa identyfikatora / nicka / ID,
  • Numer telefonu do kontaktu,
  • PESEL (dane ewentualnie do późniejszego uzupełnienia podczas samej Konsultacji on-line),
  • Adres (dane ewentualnie do późniejszego uzupełnienia podczas samej Konsultacji on-line),

 

Video-konsultacja jest płatna. Koszt Video-konsultacji wynosi 150 zł (w cenie także wystawienie e-Recepty).
Nasi lekarze będą kontaktować się z Państwem w ciągu 48 h od momentu zaksięgowania Państwa wpłaty na koncie Centrum. Prosimy o pozostawanie online lub ewentualnie wpisanie preferowanych godzin kontaktu (widełki czasowe) w formularzu.
Jeśli czas bez odpowiedzi ze strony Centrum będzie się przedłużał, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: 71 333 24 99.
Numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat:
Bank PKO BP I o. Syców
02 1020 5297 0000 1802 0134 3573
Tomasz Tuchendler
ul. Okrężna 64
53-008 Wrocław
Prosimy o podawanie w tytule przelewu „Video-konsultacja” oraz Państwa imienia i nazwiska, by ułatwić nam identyfikację wpłat.

 

Na usługę wystawiamy rachunki. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać rachunek za Video-konsultację, prosimy o wyraźną adnotację na ten temat w zapytaniu, a także o podanie danych do rachunku.

Formularz kontaktowy