Video-konsultacje

Szanowni Pacjenci, mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich, a także wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy Państwu dodatkową formę spotkań z wybranym lekarzem w formie Video-konsultacji.
Jako odpowiedzialny zespół lekarski wielu specjalizacji wiemy, że każdy człowiek powinien otrzymywać pomoc lekarską jak najszybciej, najskuteczniej i najbezpieczeniej, zarówno w doraźnym leczeniu różnych dolegliwości, jak i w leczeniu przewlekłych chorób czy zaplanowanego wcześniej procesu leczenia.
Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty Video-konsultacje.

 

 

Bez konieczności wychodzenia z domu, w komfortowych warunkach udzielimy Państwu pełnej porady lekarskiej przez wybrany komunikator internetowy. W ramach Video-konsultacji wystawimy również – w razie potrzeby – e-Receptę i zwolnienie lekarskie. Aby zarejestrować się na Video-konsultację, należy w temacie formularza obok wpisać „Video-konsultacja”.

 

Treść wiadomości musi zawierać:
  • Imię i nazwisko Pacjenta,
  • Nazwisko lekarza, u którego chcą Państwo odbyć Video-konsultację bądź krótki opis schorzenia,
  • Preferowany komunikator internetowy – Skype lub Messenger – wraz z podaniem Państwa identyfikatora / nicka / ID,
  • Numer telefonu do kontaktu,
  • PESEL (dane ewentualnie do późniejszego uzupełnienia podczas samej Konsultacji on-line),
  • Adres (dane ewentualnie do późniejszego uzupełnienia podczas samej Konsultacji on-line),
Video-konsultacja jest płatna. Koszt Video-konsultacji wynosi 250 zł wraz z wystawieniem e-Recepty.
Nasi lekarze będą kontaktować się z Państwem w ciągu 48 h od momentu zaksięgowania Państwa wpłaty na koncie Centrum. Prosimy o pozostawanie online lub ewentualnie wpisanie preferowanych godzin kontaktu (widełki czasowe) w formularzu.
Jeśli czas bez odpowiedzi ze strony Centrum będzie się przedłużał, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: 71 333 24 99.
Numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat:
Bank PKO BP I o. Syców
02 1020 5297 0000 1802 0134 3573
Tomasz Tuchendler
ul. Okrężna 64
53-008 Wrocław
Prosimy o podawanie w tytule przelewu „Video-konsultacja” oraz Państwa imienia i nazwiska, by ułatwić nam identyfikację wpłat.

 

Na usługę wystawiamy rachunki. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać rachunek za Video-konsultację, prosimy o wyraźną adnotację na ten temat w zapytaniu, a także o podanie danych do rachunku.

Formularz kontaktowy